Kierownik robót elektrycznych

Oferty pracy

TEMM to zespół profesjonalistów w zakresie automatyki budynkowej, systemów teletechnicznych i energetyki. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków kierownika robót elektrycznych:

  • realizacja procesu wykonawstwa oraz bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,
  • organizowanie i kierowanie całością budowy,
  • nadzór nad pracą podległych pracowników,
  • współpraca z kontrahentami,
  • współudział w przygotowaniu ofert do przetargów publicznych.

Od kandydatów na stanowisko kierownika robót elektrycznych wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • posiadania uprawnień budowlanych w zakresie robót elektrycznych,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • znajomości obsługi komputera,
  • umiejętności sporządzania kosztorysów i wycen,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • samodzielności i rzetelności w działaniu,
  • dobrej organizacji pracy,
  • prawa jazdy.

Oferujemy dla kierownika robót elektrycznych:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • regularne szkolenia i doskonalenie umiejętności,
  • dostęp do najnowszych technologii i potrzebnych narzędzi pracy,
  • pracę w ambitnym i doświadczonym zespole inżynierów, w firmie o dynamicznym tempie rozwoju i ustabilizowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ubezpieczenie na życie
    ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do urlopu
    dofinansowanie do urlopu
  • karnety sportowe
    karnety sportowe
  • szkolenia
    szkolenia
  • integracje i relaks
    integracje i relaks
  • doskonała atmosfera

Pracuj w TEMM

Jesteś ambitny/a i kreatywna/y, posiadasz potencjał i zapał do pracy oraz wierzysz, że z TEMM możesz się realizować i rozwijać? Zapraszamy Cię do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: praca@temm.pl. Być może będziemy do siebie pasować. Powodzenia!